Formuláře pro omlouvání

Vážení rodiče,

pokud chcete omluvit své dítě z výuky, můžete použít jeden z našich formulářů.

Jestliže potřebujete uvolnit ze školy dítě 1. – 3. ročníku pouze na několik vyučovacích hodin (např. návštěva lékaře), použijte formulář Předběžné omluvení z výuky (1. – 3. ročník) – doba 1 den a kratší.

Jestliže potřebujete uvolnit ze školy dítě 4. – 9. ročníku pouze na několik vyučovacích hodin (např. návštěva lékaře), použijte formulář Předběžné omluvení z výuky (4. – 9. ročník) – doba 1 den a kratší.

Jestliže chcete uvolnit ze školy dítě na více dní (např. ozdravný pobyt na horách), použijte formulář Předběžné omluvení z výuky – doba delší než 1 den.

Jestliže z vážných (např. zdravotních) důvodů žádáte o uvolnění z některých vyučovacích hodin (např. tělesné výchovy), použijte formulář Žádost o uvolnění z vyučování některého předmětu.

Po návratu do školy ještě prosím omluvte nepřítomnost dítěte v žákovském průkazu.

Soubor Velikost
20160819 Žádost o uvolnění z vyučování některého předmětu.pdf 155 KB Stáhnout
20160623 Předběžné omluvení z výuky-doba delší než 1 den.pdf 108 KB Stáhnout
20160623 Předběžné omluvení z výuky (4.-9. ročník)-doba 1 den a kratší.pdf 161 KB Stáhnout