logo

Aktuality

Zápis do I. ročníku na školní rok 2019/2020

Vážení rodiče předškoláků! Zápis do prvních tříd na naší škole letos proběhne ve středu 24. dubna a ve čtvrtek 25. dubna od 14 do 18 hodin. Podrobné informace získáte zde.

Zobrazit detail

Výsledky školního kola Pythagoriády

Ve čtvrtek 4. dubna se konalo v 5.-8. třídách školní kolo matematické soutěže Pythagoriáda. Výsledkovou listinu zveřejňujeme zde.

Zobrazit detail

Výsledky městského kola čtenářské soutěže Babylon

Ve čtvrtek 21. března se naši žáci zúčastnili městského kola čtenářské soutěže Babylon. Jejich umístění naleznete zde.

Zobrazit detail

Výsledky matematické soutěže Klokan

V pátek 22. března se konala ve všech ročnících ZŠ matematická soutěž Klokan. Výsledky na I. stupni si na můžete prohlédnout zde, výsledky na II. stupni zde.

Zobrazit detail

Ředitelská volna

Ředitel ZŠ a MŠ Brno, Vedlejší 10 vyhlašuje v pondělí 11. 3. 2019 a v úterý 7. 5. 2019 pro žáky ředitelské volno z vážných organizačních a provozních důvodů. V tyto dny bude pro děti z I. stupně zajištěn provoz školní družiny. Do školní družiny je nutno se přihlásit formou návratky do 5. 3.…

Zobrazit detail

Informace pro rodiče předškoláků

V sekci Předškoláci jsou zveřejněny dvě důležité informace pro rodiče předškolních dětí týkajících se edukativně-stimulačních skupin a organizace zápisu v dubnu 2019.

Zobrazit detail

Výsledky Recitační soutěže

Ve středu 20. 2. proběhlo školní kolo recitační soutěže. V jednotlivých kategoriích zvítězili tito žáci: Lucie Krejčí, 1.B Jan Skřička, 2.A Zuzana Chaloupková, 4.A Tereza Šebestová, 7.A Veronika Havlíčková, 9.A Kompletní výsledkovou listinu si můžete stáhnout zde.

Zobrazit detail

Ocenění Masarykovy univerzity pro p. uč. Štikovou

Ocenění pro paní učitelku Vendulu Štikovou   Oznamujeme, že naše kolegyně z I. stupně paní učitelka Vendula Šupová - Štiková (v současnosti na mateřské dovolené) byla zařazena mezi 100 úspěšných absolventů Masarykovy univerzity a bude jí u příležitosti 100. výročí založení MU…

Zobrazit detail

Máme vrátného

Od poloviny listopadu 2018 dohlíží nově na vstup do školní budovy vrátný. Návštěvy se v době 8.00 - 16.30 hlásí na vrátnici. V době 16.30 - 20.30 vrátný dohlíží na provoz tělocvičny a tenisových kurtů a najdete jej ve správcovně u zadního vstupu do školního areálu.

Zobrazit detail

Zapojení do projektu "Nenech to být"

Naše škola se zapojila do projektu "Nenech to být". Více informací naleznou rodiče a žáci zde.https://www.nntb.cz/s/n4vjv

Zobrazit detail

Výsledky výběrového řízení na nákup nábytku

Výsledky výběrového řízení na nákup nábytku jsou zveřejněny zde.

Zobrazit detail