ŠKOLNÍ POTŘEBY PRO 1. TŘÍDU na šk.rok 2022/2023

proběhne

1. 6. 2022 od 13 hodin

K zápisu přinesete:

-  Rodný list dítěte (pokud máte)

-  Váš pas

-  Váš doklad o udělení víza

-  Váš doklad o zdravotním pojištění

- Případně doklad o trvalém či dočasném bydlišti (například nájemní smlouvu, pokud máte)

Škola se zavazuje, že všechny dokumenty budou použity výhradě pro potřeby zápisu do ZŠ a bude s nimi nakládáno v souladu s ochranou osobních údajů.

K zápisu uvítáme děti narozené od 1. 9. 2015 do 31. 8. 2016 a starší, děti po odkladu školní docházky.

Nejvyšší počet přijímaných žáků: 6

Pokud počet přihlášených tento počet překročí, rozhodnou o přijetí tato kritéria v následujícím pořadí:

1)Trvalé bydliště ve spádovém obvodu ZŠ Brno, Vedlejší 10

2) Sourozenec je již žákem ZŠ Brno, Vedlejší 10

3) Los

Losování se koná veřejně a zákonní zástupci jsou na něj ředitelem školy pozváni prostřednictvím e-mailu.

O přijetí/nepřijetí žáka k povinné školní docházce rozhodne ředitel školy do 30 dnů od ukončení zápisu.

Vaše dotazy rádi zodpovíme. Napište, případně volejte, abyste si domluvili přesný čas zápisu:

RNDr. Jan Harmata

tel.: 602 546 208

jan.harmata@zsvedlejsi.cz

Запис до школи українських дітей-першокласників в Початкову та Середню Ведлейші,10 школу на 2022-2023 навчальний рік відбудеться 15.6.2022 о 13 годині.

Перелік необхідних документів:

-свідоцтво про народження дитини (за наявності)

-паспорт одного з батьків

-документ ,що підтверджує візу

-медичне страхування

-документ на постійне або тимчасове проживання (за наявності)

Школа гарантує, що дані документи будуть  використані лише для запису дітей до школи, відповідно до захисту персональних даних.

Запрошуємо дітей, які народилися 1 вересня 2015 року по 31 серпня 2016 року ,а також і старших дітей які були залишені на повторний курс навчання. Максимальна кількість учнів :  6, якщо кількість бажаючих буде більша, тоді:

• В першу чергу зарахують дітей, які мають постійне місце проживання в мікрорайоні школи.
  • Брат або сестра вже навчаються в цій школі.
  • Вони проходять офіційно за вибором директора школи, який повідомить про це через електронну пошту.

Рішення про прийняття або не прийняття учня до школи приймає директор на протязі 30 днів після прийняття вашої заяви.

При необхідності ,дамо відповіді на всі ваші запитання. Напишіть або зателефонуйте щоб домовитись про час запису до школи  дитини заздалегіть.

Директор школи:  Ян Гаммата

Тел: 602 546 208

Електронна пошта : jan.harmata@zsvedlejsi.cz

Zápis do 1. tříd 2022/2023

Základní škola a mateřská škola Brno
Vedlejší 10, příspěvková organizace

Vedlejší 10
625 00 Brno
Redizo: 600108325
Tel./ fax: +420 547 218 198
mail: info@zsvedlejsi.cz

el. podatelna: podatelna@zsvedlejsi.cz

FORMULÁŘ

Přejete si nás kontaktovat?

Jméno:
Telefon: